image

کنفرانس جهانی حبوبات 10 تا 12 فوریه در دبی برگزار می شود

کنفدراسیون جهانی حبوبات، رویدادهای حضوری را با برگزاری کنفرانس 2022 دبی مجدداً راه اندازی می کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن حبوبات ایران، پس از یک وقفه طولانی همه‌گیر، کنفدراسیون جهانی حبوبات، کنفرانس 2022 را 10 تا 12 فوریه (21 تا 23 بهمن) به صورت حضوری در دبی برگزار می‌کند.

این کنفرانس مصادف با روز جهانی حبوبات سازمان ملل در 10 فوریه خواهد بود و اعضای صنعت حبوبات را از سراسر جهان در بزرگترین رویداد صنعت حبوبات جهان گرد هم می آورد.

کنفرانس حبوبات 2022 که در ابتدا برای سال 2020 برنامه ریزی شده بود، به دنبال موفقیت عظیم رویدادهای قبلی GPC است که آخرین آن در ژوئن 2019 در ریودوژانیرو برگزار شد. کنفرانس 2022 حبوبات همچنین مصادف با Gulfood  2022 است که 13 تا 17 فوریه در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار خواهد شد.

سیندی براون رئیس کنفدراسیون حبوبات جهانی گفت: "من خیلی هیجان زده هستم که می توانیم شخصاً ملاقات کنیم. همزمان بودن برنامه GPC با Gulfood به اعضا این فرصت را می دهد که با یک سفر دو رویداد عالی را با هم ترکیب کنند."

سوداکار تومار، عضو کمیته اجرایی GPC معتقد است که دبی یک انتخاب عالی برای مکان کنفرانس است: "من از اینکه پس از 2 سال تأخیر میزبان این کنفرانس هستیم، هیجان زده هستم. زیرساخت‌ها آماده و شهر آماده استقبال از GPC است و همچنین نمایندگان، همزمان از نمایشگاه اکسپو 2020 بازدید خواهند کرد."